A04-BANESA NDERTIM I RI 107 m2 te policia shitet.

Shitet nga: Eduardo 17 Sht 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112 vlen te ceket objekti ka flet poseduse dhe behet perkthimi me nje here te noteri .ipko 049142116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim