A04 Banesa 73m2 të stacioni U SHITT FLMMMM

Shitet nga: Eduardo 22 Maj 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit ka afër shkollën gjemajl kada posta ambulanca etj etj jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim