A04.Banesa moderne prej 131m2 Peje U SHITTTT FLMMM

Shitet nga: Eduardo 21 Mar 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 131 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Pejë
Shitet banesa moderne në peje tek stacioni policor në peje afër gjykatës themelore banesa ka nje madhësi prej 131m2 ka tri dhoma gjumi sallon dy banjo dy ballkona është punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete jumirepresim Vala 045953112 +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim