A04 Shitet banesa te policia peje 75m2

Shitet nga: Eduardo 16 Nën 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete dhe ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit, banesa renditet nje dhome gjumi sallon ballkon dhe banjo jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112 ose ipko 049142116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim