AGENCY HOME VIP SHET SHTEPI MOBILUAR 200m2 DHE12ar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 23 Maj 12:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: BANJA E PJES
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Pejë
Agjencioni per Patundeshmeri HOME VIP
Shet Shtepin me 12 ari troll 2 kat shtepi me 200m2 komplet e mobiluar ne Banje te Pejes .
Shtepija Nodhet vetem 300m nga Kopshti per femi {qerdhja}.
Shtepija Nodhet vetem 300m nga shkolla fillore Trepqa .
Shtepija nodhet vetem 700m nga Qendra e Banjes se Pejes .
Shtepija esht e mobiluar Komplet ne menyr te Persosur .
Shtepija esht komplet e izoluar dhe me cilesi te lart e Ndertuar .
Shtepija ka nje pllac Katror me dy rrug dalje fetyr ne rrug krysore dhe fetyr ne rrug dydesore te lagjes.
Shtepija Posedon Kanalizim qytetit
Shtepia Posedon Ujsells nga Drini i Bardh dhe posedon Bunar ne troll.
Shtepija posedon telefon Fiks dhe kabllovik dhe Intrnet .
Shtepija posedon ne dy katet KLIMATIZIM.
Shtepija ka ket Renditje
2 Kat banim
5 Dhoma Gjumi
1 Sallon me kuzhin
1 Mini Kuzhin shtes
1 dhom Dite
Banjo {wc}
Andaj ju qe deshironi nje shtepi me 200m dhe 12 ari troll ne nje vend te qet per banim po ashut qe mund te shendrroni dhe ne Biznes Mos hezitoni na kontaktoni sa me par shtepija esht me Dukumentacjon te perfunduar dhe perkthimi i menjehershem te Noteri andaj ju mir presim.QMIMI ME MARVESHJE.
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne
Adresat elektronike tona ne Facebook https://www.facebook.com/ornela.gashi.5811
apo te na shenoni Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim