AGJENCIONI HOME VIP ju Prezanton 10 BANESA NDER..

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 11 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a JU PRZANTON 10 BANESA NDERTIM I RI NE PEJ..
OBJEKTI BANESOR NDODHET TE RRETHI NE ISTITUT- FIDANISHTE BANESAT E DACIT.
BANESAT JAN TE NDERTURA ME KUALITET SHUM LART ME INFRASTRUKTUR E DUKUMETACJON TE PERFUNDUR ME LEJE NDERTIMI ME PERKTHIM TE ME NJE HERSHEM
OBJEKTI BANESOR ESHT I PERFUNDUR DHE KA MUNDESI BANIMI TE MENJHERSHEM
OBJEKTI POSEDON
1...LIFTIN -24or
2..PARKET SHUM CILSOR...
3..DYR BLIND TE SIGURIS SE LART....
4..DRITARET PALSTIKSE SHUM CILLSOR....
5.. DYRET E DHOMAVE NGA DRURI SHUM CILSORE....
6..KERAMIKA NE BANJO E KUZHIN NGA KAFLITETI ME I LART ...
7..ORJENDIT NE BANJO SHUM TE KAFLITETIT ,CILSOR...
8..SHKALLET E KORIDORIT NGA MERMERI SHUM CILSOR ...
9..KORIDOERT E NDERTESES ME NDRIQMIM ATOMATIK DHE GJDO KAT KA DYRT E HYRJES KATIT TE VEQANTA QE OFRON MBYLLJEN E KATIT ...
10.NDERTESA GJINDET NE AT POZICJON QE KA UJ 24 or.KA SHKOLLEN AFER XHEMAIL KADA KA AMBULLNTEN E QYETIT VETEM 30m larg ka MARKETAT e FURRAT me cilsis se lart afer GJDO GJE QE NOVOJITET NJE FAMILJE KA NE AFERSI TE BANESES .. OBJEKTI NODHET NE NJE VEND E POZICJ AKTRAKTIV E ME NE PAMJE TE QYTETIT FENOMENAL ...
OBJEKTI BANESERO KA KETO BANESA NE KETO SIPERFAQE NE SHITJE..
...kati i III dupleks banes, banes dykatshe ne nje kat ......
...kati i -V II - 43m2 Garasonjerka posedon sallon kuzhin banjo e taras...
...kati i - V -. 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 3 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.. ka 1 wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
...kati i - V I - 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 3 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.. ka 1 wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
,,,kati i - VII - 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 3 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.. ka 1 wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
...kati i - V - 73.27.m2 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 2 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.- wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
... kati i - V - 73.27.m2 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 2 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.- wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
..kati i - V I - 73.27.m2 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 2 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.- wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
..kati i - V II - .73.27.m2 93.35 m2 banesa ka keto orjendi 2 dhoma fjetjes ...
ka n1 sallon ,, ka 1 banjo.- wc ka nje taras .. dhe shpjaz. ...
..kati i - VIII - BIG banes 200m2 PLUS tar..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim