BANESA Në QENDER TE PEJES E RE

Shitet nga: Fatmir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR   38 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes banesen e cila gjindet ne zemer te pejes tek ndertesa SEMITRONIX perball policis , ne banes nuk ka banuar askush ndonihere eshte ne gjendje perfekte e re , gjendet ne katin e 6-sht,Siç shihet ne foto banesa ka ,banjo me te gjitha elementet sanitare , koridori , dhoma e fjetjes dhe salloni ngjitur me kuzhinen,gjithashtu ballkoni me nje pamje spektakolare , kuzhina eshte e sapovendosur e re me te gjitha elementet te kuzhines. Tavolina e bukes me 4 karika. Pres vetem blerës serioz,Nderim nuk bejë , na kontaktoni gjithsesi ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim