Banes e rinovuar dhe e mobiluar

Shitet nga: Beni 15 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Pejë
Shitet ne rrugen Pandeli Sotiri ne Peje (perball stacionit hekurudhor) banes tri-dhomeshe e rinovuar dhe komplet e mobiluar, me nje madhesi prej 70 metrash katrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim