Banes te tregu i gjelbert

Shitet nga: Meti 19 Tet 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar, Bodrum
Komuna: Pejë
Banesa posedon dy dhoma gjumi dhe sallonin me kuzhinë.Shitet e mobiluar eshte mire e mobiluar por mundet edhe pa mobilje mvaresisht nga interesimi. Banesa ka edhe podrum. Çmimi pa mobile eshte 41 000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim