Banesa 52m2 ne qender tPejes(permiresimi i numrit)

Shitet nga: Banesa 24 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te ambulanta e vjeter e dhembeve
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Pejë
Shes banesen ne qender te Pejes me siperfaqe 52m2, ne katin e pare.Banesa ka 2 dhoma, banjo dhe ballkon. Ndertesa posedon: lift, interfon,pompe te ujit, nxemje qendrore nen parket.Cmimi i baneses eshte 41600€. Ndertesa eshte e ndertuar me material shume kualitativ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim