Banesa 83m2 dhe 86m2 ne qender te pejes

Shitet nga: Zef Deda 04 Krr 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Pejë
Shes banesat 83m2 dhe 86m2 banesa 83m2 posedon 1 sallon 1 kuzhin 2 dhoma gjumi koridor 1 banjo dhe 2 ballkon ndersa banesa me 86m2 posedon 1 sallon 1 kuzhin trapezarin veqant 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 koridor dhe 1 ballkon banesat jan ndertim i ri me ngrohje qendrore te izoluara me ashensor posedojn te gjitha kushtet qe nevojiten dhe ndertim shum kualitativ gjinden te ura gurit ne pejë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim