Banesa moderne në katin e parë në peje U SHITT FLM

Shitet nga: 07 Tet 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur dhe dizain të veçantë dhe gjindet ne katin e parë posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim