Banesa ne Qender te Pejes tek Shtepia e Mallrave

Shitet nga: Besim 22 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Pejë
Shitet Banesa perball Foto Pepes kati III hymja e 2t
Banesa posedon 2 dhoma 1 kuzhine-dhome 1Shpajz 2 ballkona 1 ballkon me pamje ka qendra 1 ballkon ne anen e kundert dhe 1 banjo dhe korridor
Perafersisht 80metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim