Banese prej 75m2 ne Peje

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 20 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Pejë
Agjencioni per Patundshmeri me i madhi ne rajon Home V.I.P-a
ka ne shitje Banesen 75m2 kati i Par komplet mobiluar ne qytetin e PEJES pikrisht ne Lagjen Puhovci . te Tomka marketi
BANESA ka ket renditje

--- Dhom Pritjes 1.
--- Dhom fjetjes 1.
--- Sallon 1.
--- Kuzhin 1.
--- Koridor 1.
--- Banjo 1.
--- Shpajz 1.
--- Ballkon
--- Parging
--- Banesa esht e ndertim i ri dhe e kompletuar e Mobiluar banesa shitet dhe e mobiluar dhe e pa mobiluar .
--- Banesa ka nje qmim 50 mi euro pa mobile 55 mi me mobile
--- Per Me shum informata na Kontaktoni ne Nr e Tel ton 0038649699964 Viber & Tango .Whatsaap .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim