HOME VIP Shet 17mi Eu banes pej kati 4 U SHITTTTTT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP Dje 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: te stacioni i atobusave ne pej
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Pejë
ESHTE SHITUR E GEZOFT PRONARJA E RE
ME FAT E TRASHIGOFT eshte shitur per vetem 16,500 EURO

Risi VETEM 17,000 mi Euro Banesa ne pej.
Agjencioni per patundeshmeri shet banesen { Garosonjerk } ne Pej afer stacionit atobusave banesa gjindet ne katin e 4
Banesa ka ket renditje
1 - Dhom
1 - Dhom me Kuzhin
1- Shapjz
1- Banjo
1- Koridor
1- Shpajz
Banesa shitet me qmim shum shum lir vetem 17 euro
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim