HOME VIP shet Banes 100m2 mobilur 55mi U SHITTTTTT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 17 Tet 12:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: PEJ BUKURESHT MAHALL
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Pejë
Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP
ka ne shitje Banesen 100m2 ne qytetin e Pejes vetm 55mi Euro
Banesa nodhet te ish tregu i gjelbert apo konkretish blloku i par i ndertuar nder Bukuresht mahall
BANESA SHITET E MOBILUAR ..
Banesa ka ket renditje
1- Dhom - gjumi
1- Dhom - femi
1- Sallon me kuzhin shum madhe
1- Shpajz .
1- Koridor
1- Banjo madhe
1- WC mini
2- Ballkona { tarasa }
1- Podrum 3x3
1- Parging
Banesa nodhet ne katin e -IV- dhe esht ne gjendje shum te mir ndertim i ri dhe ka pamje shum te bukur si nga Lindja po ashtut nga perndimi . andaj ju qe deshironi nje banes te mobiluar dhe 100m2 Na Kontaktoni sa me par shitet ne menyr urgjente ne nje qmim shum shum te lir vetm 55mi euro
Komplet .

Na Kontaktoni +38649699964 virber tango apo ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Inmobile Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim