HOME VIP shet Banes 65m2 Kati 2 Pej .U SHITTTTTTTT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 11 Shk 13:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: pej te stacioni i atobusave te greta1
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Pejë
E GEZOFT PRONARI I RI SALI PODRIMQAKU .


Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP
Shet Banesen dhe jep me QERA .Ne Pej .
ne katin e- 2- me 65.m2 Dhe 11m2 Podrum dhe parging.
Banesa gjindet te Stacioni i Atobusave per ball furres Flamuri
apo te Greta-1
Banesa esht me ket renditje
1- Dhom gjumi
1- Dhom pritjes apo {GJUMI}
1- Sallon
1- Kuzhin
1- Banjo
1- Shpajz .
1- Koridor
2- Ballkona
dhe posedon 11m Podrum
dhe nje Parging per vetur.
Banesa ka pamje fenomenale ne dy anet e qytetit
Banesa esht e mobiluar dhe shitet komplet keshut dhe njekosisht ipet dhe me qera deri ne shitje Pronari Shqipetar.
Qimi per ket banes esht 40mI Euro .
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim