Pllac prej 6ari ne Peje

Shitet nga: Meti 24 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 594 m2
Komuna: Pejë
Shes 6ari pllac ne pej me infrastruktur te plot,me dokumentacion te rregullt,qmimi per m2 50€
Te me shkruani NE Viber NE numer +37745569599 Falemnderit per mirkuptim pagesat per perkthimin e pllacit i kryn blersi. perkthimi behet pasi qe behet pagesa e kistit te fundit nga blersi. parakontrata dhe kontrata kryhen te notari me dokumentacion te rregullt ME PARE NE DOR PERMES BANKES NORMAL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim