Shitet Banesa ne qender te Pejes

Shitet nga: Bujar Hyseni 16 Jan 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hoxhe Tasini nr 6
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Pejë
Banese ne shitje ne qender te Pejes
Mundesi perkthimi te menjehershem
Me dokumentacion te regullt pronar shqiptar dhe e regjistruar ne kataster .

Mundesi nderimi me pllac ne Peje dhe rethin ose banes ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim