Shitet Banesa 68m2

Shitet nga: Allmiri 04 Nën 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Pejë
Shes banesen në qendër të Pejës e cila ka një siperfaqe prej 68m2 ,neto,banesa ka 2 dhoma gjumi,1 kuzhin,1 banjo 1 koridor 1shpajz+2 ballkona ,njëri ballkon me pamje nga rruga kryesore ,kurse balkoni tjetër me pamje nga stacioni i autobusave. Gjindet në katin e 4. është prej banesave me ndërtim shume te fort, dhe gjindet 2 ndërtesa ndër rrokaqjell.Poashtu egziston mundësija e ndrimit me nje banes në Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim