Shitet Banesa dhe Lokali 20 m2 ne qender te Pejes

Shitet nga: Bujar Hyseni 09 Dhj 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hoxhe Tasini nr 6
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Pejë
Banese dhe lokali ne qender te Pejes
Mundesi perkthimi te menjehershem
Me dokumentacion te regullt pronar shqiptar dhe e regjistruar ne kataster .

Mundesi nderimi me pllac
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim