Shitet banesa 124m2 ne Deçan, VIBER

Shitet nga: Banesa ne Shitje 11 Maj 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 124 m2
Komuna: Pejë
Shitet Banesa ne Deçan. Banesa eshte e re, e sapondertuar, e pabanuar nga askush deri tani.
Banesa ka 4 dhoma (sallonin dhe 3 dhoma gjumi), kuzhinen, dhe 2 Banjo; sic shihen edhe ne foto.
Banesa ka gjithesej 124 metra katrore (m2) dhe eshte ne katin e 3-te!
Cmimi eshte mjaft i arsyeshem duke marre parasysh kualitetin e larte te ndertimit qe ka banesa dhe lokacionin ne te cilen gjendet!

Na kontaktoni edhe ne VIBER: +386 49 103 125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim