Shitet banesa prej 89m² në Pejë.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: El-INS 07 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Elsa Residence Fidanishte
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Pejë
Banesa ne fjalë ka 89m² në kompleksin banesor Elsa Residence. Banesa është në katin e 5-të me pamje në drejtim të grykës së Rugovës
Banesa është në fazën e ndërtimit dhe parashihet të përfundoj me 31/12/2016
Banesa ka:
- 2 dhoma të gjumit
- Sallonin me kuzhinë
- Banjo
- 1 Ballkon
Çmimi i banesës gjatë ndërtimit është më i lirë sesa i banesës së finalizuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim