ZBRITJE SEZONALE Banesa te Dulia Peje

Shitet nga: Hysni Prelvukaj 30 Dhj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afër rrethit, te Dulia
Sipërfaqe: 124 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa afer rrethit, te Dulia me nje pamje te jashtezakonshme te natyres se Pejes. Banesa ka siperfaqe 124 m^2, gjendet ne katin e trete, me 3 dhoma te gjumit nje sallon me kuzhine , 2 banjo dhe nje depo . Poashtu mund te blihet edhe garazhda private me nje cmim te volitshem.
Cmimi: Me marreveshje.
Per me shume info, kontaktoni ne numrin me poshte.
+38649770101 , +38649503696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim