SHITET TOKA ME SHTEPI NE PEJE

Shitet nga: Besim Dje 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

161 000 EUR

Komuna: Pejë
SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" NUMER 80,

SHTEPIA KA 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, 120M2, DHE 20 ARI TOKE. SHTEPIA KA MUNDESI NDERTIMI EDHE NE KATE TJERA SEPSE E KA VENDIN/MUNDESINE.

SHTEPIA/TOKA KA POZITE TE MIRE EDHE PER NDERTIM TE LARTE (KOMPLEKS BANESOR).


TEL. 044 100 464
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim