AGENC-YHOME VIP shet 47ari ne QENDER ZAHAQIT 10..

Shitet nga: AGENCY -HOME-VIP 15 Krr 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP
Ka per shitje 47 ari ne qender te ZAHAQIT me n je ifrastruktur te plot
trolli ka leje epr nderitm
trolli ka pozit fenomenale per shum verimtari biznisore pasi ak fetyr ne rrug 100 m
trolli ka uj rrym e gjdo gje afer ne qender zahaqit
trolli gjindet ne anen e majt ne drejtim per ne prishtin
trolli mund te shfrytezote per shum gjera bizisore por dhe epr ndarje ne parcella per banim andaj
deshironi nje troll ne qender zahaqit urdheroni dhe binduni dhe vet

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim