20 ari truall per shitje ne Peje + ndahet

Shitet nga: Trualli ne Shitje 21 Maj 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Rruga "Sak Fazlia"
Sipërfaqe: 2035 m2
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shitet trualli ne hapsire totale prej 2035m2 (20 ari e 35metra).
Trualli gjendet ne Peje ne rrugen "Sak Fazlia", ne zonen e banuar te quajtur "lagja kristal" afer fabrikes se birres (prapa depos ALDEX Qeramika dhe hekurishtes "Euro Steel").
Trualli ka tere infrastrukturen e nevojshme, uji, rryma, kanalizimi dhe rruga e asfaltuar.
1 minut larg qendrave tregtare ETC, ELKOS, VIVA FRESH, INTEREX, GORENJE, LcWAIKIKI, NEPTUN

Mund te ndahet edhe ne dy parcela nga 10 ari hapsire.

Gjithashtu mund te nderrohet me shtepi apo banesa ne Prishtine.

Dokumentacioni i rregullt, me kopje te planit dhe liste poseduese nga kadastra.
Prona bartet ne pronesi te pronarit te ri menjehere pas pageses, sipas marreveshjes.

Te interesuarit te lajmerohen ne: 044 758 999 /
Viber (+377 44 758 999)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim