AGENCY HOME VIP SHET 10ari 50mi Eu U SHITTTTTTTTTT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 11 Pri 14:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: vitomeric rruga pej istog
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
ESHTE SHITUR E GEZOFT PRONARI I RI

AGENCY HOME VIP shet 10 ari
Vetem 50 mi euro
Pllaci nodhet në vitomeric ne rrugen pej istog kokretishtë vetem 200m nga rrethi i i shkollës ekonomike
Pllaci esht i dyti nga rruga krysore
Pllaci ka nje ifrastruktur te plot
Pllaci esht shum i pershtatshem per shum veprimtari
Pllaci posedon dukumetacjon te rregullt perkthimi i me nje hershem 1/1
andaj ju qe deshironi nje pllac te till mos hezitoni na kotaktoni sa me par shitet me nje qmim super te kapshem per te gjith .
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim