AGENCY HOME VIP SHET BANJE TE PEJES 3shtepia &1hk

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 21 Qer 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 000 EUR

Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a -
KA NE POSEDIM 3 shtepi me 1hektar ton shtepi nodhen trijat afer njera tjetres dhe ne rrug krysore kan dhe dyqane dhe servisa vullkanizera dhe te trijat jan gaqme per gjdo veprimatari bizesi shtepit jan te gjitha ndertim i ri kan uj rrym kanalizim TL kabllovik gjo gje e perfunduar 2 jan pa mobilura dhe pa perfenduara tersisht kurse njera mu ne mes esht kolet e mbobiluar dhe e perfundur ne menyr persosur kjo shtepi ka nxemje qendrore ka gjdo gje rreguluar ne menyr persosur ka ujsellsin nga drini bardh po ashtu dhe bunaret kan garazhda kan ndims kuzhina kan 3 tarsa ka depo per pjeken e rakis me gjdo gje ne te me kazane e me gjdo gje ka vendin e persosur per rujatjen e pemve ka nje bashqe me lule per perkryar
keto shtepi jan ne nje pozicjon shum volitshme per shum veprimtari dhe jan te tri shtepi nderura ne nje hektar tok kan fetyr ne rrug krysore mbi 150 metra
andaj po qe deshironi keto 3 shtepi ne nje vend ju lutem na kontaktoni keto tri shtepi ka mundesi dhe
NDRRIM ME USA AMERIK PA VARSISHT QKA E SI E KU..


Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim