AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN objekt AFARIST Ne Pej

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 15 Gsh 12:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: PEJ ISTITUT
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI HOME VIP
Shet apo Nderron Shtepin ne lagjen Istiut me Banesa
Shesim Shtepin e cilla nodhet ne lagjen Isitut
Shtepija ka ket renditje
Tok pllac 2ari
Podrum 40m2
Dyqan {LOKALafarist.i pari kat
dyti kat
Dhom {sallon}
Kuzhin me nje dhom pritjes ndejes kapur
Koridor madh
Banjo
Ballkon
Kati i tret
Dhom fjetjes
Dhom fjetjes
Dhom per femi {fjetjes}
Koridor
Banjo
Dy ballkona
Shtepija esht komplet ndertim i ri dhe ka nje plan shum te bukur dhe shum Unik dyshymet i ka me parket nga bungu . dhe nga mermeri .
posedon dritare shum KULITATIVE GJERMANE
posedon te gjitha dyret dru te kulitatetit me te larte .
posedon shakallat e punuara ne menyr te persosur
ka nje pamje shum te bukur
ka afer Ambullanten qerdhen per femi per ball shtepije
ka shum afer shkollen fillore
ka shum afer dyqanet tjera te qytetit
gjindet ne nje lagje rrug shum te qet dhe shum te pershtatsme per jetes ku ka rruget e asfalltuera .
andaj ju qe deshironi nje shtepi te kompletuar per jetes mos hezitoni na kontaktoni sa me par .
Qmimi sipas marveshjes.
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim