AGENCY HOME VIP Shet 3000 dhe 3300 arin ne pej

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 23 Maj 13:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

3 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: PEJ te shkolla ekonomike 500m rruges pej rozhaj
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
RISI vetem 3000 dhe 3300 euro ari ne Pej
Agjencioni per patundshmeri AGENCY HOME VIP ka per shitje 8pllaca {troje} Vetem 500 m nga rrethi i shkolles ekonomike ne drejtim te Rozhajes.
Trrolli i par 3 Ari
Trrolli i Dyt 6 Ari
Trrolli i Tret 15 Ari
Trolli i Katert 17Ari
Ndersa pak me ndaras kemi dhe nje trull me 5 Ari
Po ashut kemi dhe me ka 20 ari e me shum Andaj ju qe doni te keni ne posedim keto Parcella urdheroni te ne Perkethimi i me nje hershem .
Parcellat kan infrastruktur plot Uj, Rrym Rrug.

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim