AGENCY HOME VIP shet 4ari me shtepi te mobiluar ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP-a 11 Shk 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Pejë
.................................AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ..........................................................

AGENCY HOME VIP-a shet shtepin ne lagjen .{ ISTITUT } -Pej . te mobiluar komplet te mobiluar ne menyr te persosur dhe shum kualitative shtepija ka 250m2 dhe ka 4 ari pllac { TRUALL } .
SHTEPIJA ka infrastruktur te plot dhe dukumetacjon Te kompletuar .
SHTEPIJA ka 2 Rrug te asafaltura nje ne anen e parme te shtepis dhe nje ne anen e pasme te shtepis qe do te thot rrethohet ne dy anet e shtepis me dy rrug te asfalltura .
SHTEPIJA ka nje oborr te rreguluar me nje bashqe te bukur dhe nje jaz {kanall} qe kalon pas shtepije .
SHTEPIJA ka kuzhin vere dhe nje tavolin per pushim gjat dites ne bashqe {OBORR} te mbuluar .
SHTEPIJA ka katin e par 1 SALLON , - 1 BANJO-WC,- SHPAJZ,- KORIDOR .
SHTEPIJA ka kati e dyt 2 DHOMA GJUMI ,- 1 DHOM PRITJES {NDEJES},- 1 BANJO-WC.- 1 KORIDOR .
SHTEPIJA ka mobile shum te persosura dhe dyer shum kualitative dhe dritare te plastikes , laminat shkallat me mermer dhe te rrethura .
SHTEPIJA esht e rrethuar dhe e precizuar me skica katastrale dhe ka leje per nderim .
Andaj ne qoft se keni itresim per nje shtepi me 250m2 ne lagjen e istitutit me siperfaqe prej 4 ari
na kontaktoni sa me par shtepija shitet ne menyr URGJENTE dhe ka nje qmim simbolik prej vetem 130mi Euro


Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim