HOME VIP SHET 81ar e ndajm ne PLLACA ne SERBORAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 18 Nën 18:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: GJYRAKOVC FSHATI SERBOBRAN Rr PEJ MITROVIC
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
AGENCY HOME- VIP-a ka ne shitje 2 shtepija te reja te ndertura ne vitin 2010 dhe 81ari vend parcella - toka dhe dy shtepit nodhen ne nej vend te pa ndar dhe jan vet 20m lrag nga ruga krysore asfalltit PEJ- MITROVIC pllaci ka infrastruktur te plot ka uj rrym dhe i ploteson kushtet per banim te me njehershme placi me keto dy shtepi shitet ne menyr urgjente dhe me nej qmim shum te lir me nej qmim simbolik
81 ARI I NDAJM EDHE NE PLLACA NE PARCELLA .

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim