HOME VIP SHET 2SHPI me 81ar 50mi ZBRITJE E MADHEEE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 11 Sht 13:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: GJYRAKOVC FSHATI SERBOBRAN Rr PEJ MITROVIC
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
AGENCY HOME- VIP-a ka ne shitje 2 shtepija te reja te ndertura ne vitin 2010 dhe 81ari vend parcella - toka dhe dy shtepit nodhen ne nej vend te pa ndar dhe jan vet 20m lrag nga ruga krysore asfalltit PEJ- MITROVIC pllaci ka infrastruktur te plot ka uj rrym dhe i ploteson kushtet per banim te me njehershme placi me keto dy shtepi shitet ne menyr urgjente dhe me nej qmim shum te lir me nej qmim simbolik nga 50mi ero qe do te thot 2 shtepija dhe 81 ari me 50mij ero ju mirpresim kemi mundesi pritje per pages .

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim