HOME-VIP SHET 4ari 15mi Euro U SHITTTTTTTTTT

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 15 Krr 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   20 000 EUR

Komuna: Pejë
ESHTE SHITUR E GEZOFT PRONARI I RI ZENELI

AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP KA NE SHITJE TROLLIN NE LAGJEN ISTITUT 50m larg rruges krysore PEJ -VITOMERIC PLLACI KA INFARSTRUKTUR TE PLOT PRONARI SHQIPETAR PERKETHIMI I MENJEHERSHME TROLI KA UJ-RRYM. I PERSHTATSHEM PER BANIM DHE AJO LAGJA KA LEJE NDERITMI 3PLUS 1 ANDAJ KA NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM VETEM 16MI EURO JU MIRPRESIM. PLACI SHITET NE MENYR URGJENTE BEJM DHE NDRIM ME NDOJ BANES NE PEJ JU MIRPERESIM.

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim