HOME VIP SHET 5.25ari vetem 24mij Eu Urgjent lir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 07 Dhj 11:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: PEJ TE RINGOVI
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Agjencioni per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP

Shet Pllacin nga 5.25 Ari
Qmimi Me marveshje shitet ne menyr urgjente dhe shum me qmim te arsyshem

Pron shqiptare perkthimi i me nje hershem
Pllaci ka uj,
Kanalizim.
Rrym
Tel Fix
Kabllovik
Intrnet
Leje per ndertim
Trolli ka Asfallt deri ne troll

Andaj ju qe deshironi nje pllac me 5 ari me vetem 25 mi euro
Pllaci nodhet rruges pej shkkolla ekonomike pikrisht te ish pumpa PEJA PETROLL apo tani te Patroni petroll apo 500 te USA petroll pikrisht afer fabirkes Ringovi
na kontaktoni sa me par .

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap .
Apo ne Nr Vales +37744699964 Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim