HOME VIP SHET DYQANI 15Mij Euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 18 Nën 18:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

15 000 EUR   20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: PEJ TE URA E GURI
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
---- DYQANI NE QENDER PEJES TE URA GURIT 15mi euro
----SHET DYQANIN NE QENDER PEJES TE URA E GURIT ...
----DYQANI ESHT PRON SHIQIPTARE NGA VITI 1973.........
----DYQANI ESHT NE NJE POZICJON KU MUNDET TE ZHVILLOHEN SHUM AKTIVITETE BIZNISORE .
----DYQANI ESHT NE NJE POZIT. FENOMENALE ME INFRASTRUKTUR TE PLOT ..
----DYQANI ESHT KOLETUR ME UJ , RRYM , KANALIZIM ..
----DYQANI ESHT ME MATRJLA TE LET I NDRTUR ..
----DYQANI ESHT ME NE POZICJON QE KA PARKINGJE TE MJAFTUSHEM PER SHUM LAMI .
----DYQANI ESHT I KOPLETUR ME DUKUMENTACON DHE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.
-----ANADAJ DESHIRONI NJE DYQAN NE QENDER PEJES ME QMIM EXSTRA LIR ME NJE QMIM PREJ 25mi ero NE QENDER PEJES URDHERONI DHE BINDUNI DHE VE
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap .
Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim