HOME VIP SHET SHPIN E MOBILUAR me4ari vetem 90mij

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 12 Jan 14:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

90 000 EUR   130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: pej istitut
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
...AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a ...
ZBRITJE E MADHE NGA 130 MIJ NE VETEM 90mij URGEJNTISHT SHITET .
AGENCY HOME VIP-a shet shtepin ne lagjen .{ ISTITUT } -Pej . te mobiluar komplet te mobiluar ne menyr te persosur dhe shum kualitative shtepija ka 250m2 dhe ka 4 ari pllac { TRUALL } .
SHTEPIJA ka infrastruktur te plot dhe dukumetacjon Te kompletuar .
SHTEPIJA ka 2 Rrug te asafaltura nje ne anen e parme te shtepis dhe nje ne anen e pasme te shtepis qe do te thot rrethohet ne dy anet e shtepis me dy rrug te asfalltura .
SHTEPIJA ka nje oborr te rreguluar me nje bashqe te bukur dhe nje jaz {kanall} qe kalon pas shtepije .
SHTEPIJA ka kuzhin vere dhe nje tavolin per pushim gjat dites ne bashqe {OBORR} te mbuluar .
SHTEPIJA ka katin e par 1 SALLON , - 1 BANJO-WC,- SHPAJZ,- KORIDOR .
SHTEPIJA ka kati e dyt 2 DHOMA GJUMI ,- 1 DHOM PRITJES {NDEJES},- 1 BANJO-WC.- 1 KORIDOR .
SHTEPIJA ka mobile shum te persosura dhe dyer shum kualitative dhe dritare te plastikes , laminat shkallat me mermer dhe te rrethura .
SHTEPIJA esht e rrethuar dhe e precizuar me skica katastrale dhe ka leje per nderim .
Andaj ne qoft se keni itresim per nje shtepi me 250m2 ne lagjen e istitutit me siperfaqe prej 4 ari
na kontaktoni sa me par shtepija shitet ne menyr URGJENTE dhe ka nje qmim vetem 90mi Euro


Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim