SHES SHTEPIN VETEM DISA METRA LARG KORZES

Shitet nga: nani Dje 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Ismail Qemaili nr.3
Sipërfaqe: 210 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne qender te pejes vetem disa metra larg qendres (korzes) shtepia eshte ndertim i ri. Kati i par ka nje dhom me kuzhin , nje dhom te pritjes , nje koridor , dhe nje banjo.Kati i dyt ka nje sallon te madh , nje dhom gjumi , koridor edhe banjo.Kati i tret ka nje koridor te madh , nje shpajz nje dhom te madhe .ka edhe nje teras te madhe.Shtepia ka parking per vetur ,ka bashqe ,ka kuzhin verore edhe ajo asht me material te fort .Shtepia eshte ne emrin tim eshte e trashiguar perkthimi behet menihere.Per gjdo informat me te hollsishme mund te na kontaktoni ne kta numra te telfonit :049/044-132-486 SHTEPIA GJENDET PERBALL KORPORATES DUKAGJINI. Vetem nje here jipet rrasti me ble ne ket vend mos e humbisni ket rrast. Mirpresim vetem oferta serioze ju faliminderit per mirkuptim . MOS DERGONI SMS NUK I KTHEJ ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim