SHITEN DY SHTEPI IDENTIKE NE VITOMIRICE-PEJE

Shitet nga: Arijaniti 22 Krr 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: vitomirice
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
SHITEN DY SHTEPI IDENTIKE NE VITOMIRICE, NJERA AFER QENDRES-DOMIT E TJETRA 300 m MA POSHTE Shtepijat jan pa meremet, shiten me pllac-truall prej 5 ari ose me shume nese doni.
Shtepijat kane nga 160m karore me garazh rrymen elektrike dhe ujesjelles.
NESE DESHIRONI E BEJME EDHE MEREMETIN E TYRE. Qmimi i diskutuaeshem, ajo te domi 40 mije euro, kurse tjetra 37 mije euro.
Per me shume informata tel. ne 0041762356588 Viber, WhatsApp, na thirrni Flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim