SHITET SHPIA NE DEQAN

Shitet nga: Gjevdet 09 Mar 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shitet shtepia moderne me 10 ari tok ne Deqan, Shtepia asht 2 kate dhe podrum ,me nxemje qendrore,e izolume me stiropoll 10 cm dhe ka nje plan modern ,ai qe e blen i merr qera per qdo muj nga 300 E. asht e ndertume me matrial te fort dhe per marak, nuk ka nevoj as per ni investim,arsya e shitjes jetoj jasht kosove dhe du mi ble ni shpi ketu ku jetoj,Shpia mund te shihet qdo dit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim