SHTEPI NE VITOMIRICE PEJE

Shitet nga: Arijaniti 20 Pri 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: vitomirice
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
ZONJA DHE ZOTERI TE INETERESUAR, DERI ME TANI JANE SHITUR 3 SHTEPI TE TILLA, I KEMI EDHE 2 TE PERFUNDUARA - Shtepijat jan pa meremet, shiten me pllac-oborr prej 5 ari ose me shume nese doni ne qender te Vitomirices,
Shtepijat kane nga 160m karore me garazh rrymen elektrike dhe ujesjelles.
NESE DESHIRONI E BEJME EDHE MEREMETIN E TYRE.
Per me shume informata tel. ne Zvicer: 0041762356588 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim