Shtepi ne Lagjen Fidanishte afer Ambulantes

Shitet nga: Edon 20 Gsh 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Fidanishte
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Dy Hyrje per dy Familje
Kati i par: Sallon me kuzhin,3 dhoma gjumi dhe banjo.
Kati i dyt: Sallon me kuzhin 3 dhoma gjumi Banjo dhe SHpajz 3x3m.
Dy Garazha per vetura.
Kati nen Kulm mund te perdoret per banim eshte 4x12 m qe mund te ndahet ne dhoma.
150 metra katror i ka njeri kat.
Siperfaqja e tokes 3.08 Ari
Shtepija ka dyert dhe dritaret brenda dhe jasht,rrymen ujin e instaluar,Hiberzug,e lyer nga brenda dhe jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim