Shtepi dy kateshe dhe lokali afer gjykates

Shitet nga: M. Krasniqi 03 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: hasan h. murati
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet shtepija 2 katshe ne qender te pejes me 1 lokal. Shtepija eshte afer gjykates se qarkut,( te burgu ). 50 metra prej rruges kryesore Shepija posedon 5 dhoma 2 banjo 2 koridore 2 ballokona dhe shpajzin eshte e mobiluar ësht ndertim i ri me izolim tull stiropor bllok, plus fasada me izolim. 3 ari vend, shtepija ka 250 m'katror Lokali ka 45 m katror per me shum info na kontaktoni ne keto numra.
+377 44 568 627
Viber +386 49 568627
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim