Shtepia me 7 ari ne Baje te Pejes buze rruge

Shitet nga: Riza 25 Krr 06:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtëpia gjendet buzë rrugës kryesore ne anën e djathtë ne hyrje te Banjës se Pejës, afer depos "Iliri SHBA".
Shtëpia është 2 katesh (lokal afarist 36 metra katror, 6 dhoma dhe 2 banjo),
Eshte e suvatuar (fasaduar) brenda dhe jashtë.
Sipërfaqja e truallit bashkë me shtëpi është 7 ari. Prapa shtëpisë është kopshti me pemë te ndryshme.
Rrjeti i ujësjellësit dhe kanalizimit është buzë rrugës kryesore para shtëpie,
Rrjeti elektrik tre fazor për kyçje është prapa shtëpisë ne distance 15 m.
Rryma brenda shtëpisë është e instaluar e pa kyçur ne rrjet.
Shtëpia posedon dyer dhe dritare PVC 80 mm.
Kontakto në email apo në telefon 044252023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim