Shtepia me lokal ne Peje

Shitet nga: Avni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtepia ne qender te qytetit kategoria (A ) ajo ka dyqan 75metra kator si dhe 3 Kate banimi secili kat ka 2 dhoma gjumi 1 banjo 1shpajz 1 sallon 1 kuzhin si dhe koridor pronari shqiptar me te gjith dokumentacionin percjells ne rregull, per me shum mund te telefononi ose te vini e shiqoni, vlen te permendet korzon e kemi 150 metra larg qerdhen e femijve si dhe shkollen fillore meniher matan ruges lokali ka qasje nete dy ruget ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim