Shtepija ne qender te Pejes

Shitet nga: Visar 23 Maj 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Shtepija gjindet ne qender te Pejes afer piceris Allforno ose afer arihves qytetit është pron shqiptare dhe posedon tegjith dokumentacion ne menyr te rregullt me leje ndertimi.
Pllaci është gjithsejt 2.52m2 dhe ne te gjinden dy shtepi.
Mund te kontaktoni edhe permes viber dhe whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim