Urgjent shitet shtepia te gjimnazi

Shitet nga: Shtepia te Gjimnazi 14 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Abdyl Frasheri Nr.14
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
Urgjent shitet shtepia afer hyrjes se gjimnazit ne Peje Rr.Abdyl Frasheri Nr.14. Shtepia eshte dy kateshe dhe posedon 4 dhoma, kuzhine dhe banjo. Gjithsejte ka 3.4 ari truall. Ka dokumentacion te rregullt.Eshte vend i pershtatshem per nderrtim lokali dhe per hapjen e ndonje biznesi, afer ka gjimnazin, shkollen fillore Asdreni, dhe eshte shum afer qendres se qytetit. Shtepia gjendet ne nje nder lagjet me te mira te qytetit me ajer te pastert, pamje nga gryka e Rugoves dhe me shum drite natyrale.Per me shum informata kontaktoni ne; 049 646 707 dhe 044 775 700.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim