20 ari truall per shitje ne Peje , ndahet edhe n..

Shitet nga: Trualli ne Shitje 21 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2035 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shitet trualli ne hapsire totale prej 2035m2 (20 ari e 35metra).
Trualli gjendet ne Peje ne rrugen "Sak Fazlia", ne zonen e banuar te quajtur "fusha e zenelages" (lagja kristal), afer fabrikes se birres (prapa depos ALDEX Qeramika dhe hekurishtes "Euro Steel").
Trualli ka tere infrastrukturen e nevojshme, uji, rryma, kanalizimi dhe rruga e asfaltuar.
1 minut larg qendrave tregtare ETC, ELKOS, VIVA FRESH, INTEREX

Mund te ndahet edhe ne dy parcela nga 10 ari hapsire.

Dokumentacioni i rregullt, me kopje te planit dhe liste poseduese nga kadastra.
Prona bartet ne pronesi te pronarit te ri menjehere pas pageses, sipas marreveshjes.

Te interesuarit te lajmerohen ne: 044 758 999 /
(+377 44 758 999)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim