5 ari ne rrugen e ROZHAJES afer ANTIKES

Shitet nga: ahmet Dje 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Pejë
Shitet parcella prej 5 Ari.Nr 496/23. Parcella gjendet ne rrugen e ROZHAJES perball petroll kompanis . Te hotel Antika pllaci ka ujin rrymen asfalt si dhe dokumentacioni 1/1 perkthimi i menihershem.Tel .Viber +38649881539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim